Noriu investuoti

Jei jums įdomios socialinio verslo iniciatyvos ir norite padėti joms augti ir stiprėti, prisidėkite prie projektų, kurie teiks naudą visuomenei ir socialinę grąžą jums! Burės kviečia:

 

Pirkti paslaugą ar produktą visuomenės investavimo (ang. Crowd-funding) platformoje

Jūs ne tik perkate kokybišką Lietuvoje gamintą produktą ar paslaugą – jūsų lėšos padeda kurtis naujam verslui, kuris naudingas vietos bendruomenei ir visuomenei. Burių kruopščiai atrinkti projektai siūlo puikius produktus ir laukia jūsų investicijų. Susipažinkite su projektais 

 

Investuoti į Burių bičiulių fondą

Tapkite Burių bičiuliu – investuotike į Burių fondą! Burių fondas  teikia paskolas pilietinės visuomenės organizacijoms ir socialiniams verslams, kuriems reikia trumpalaikės finansinės pagalbos. Fondui skirtos lėšos dirbs nuolatos – įgyvendinus projektą jos grįš Burėms ir bus vėl naudojamos kitiems projektams vystyti. (Apie Burių jau finansuotus projektus skaitykite čiaKviečiame prisidėti prie Burių fondo negrąžintinai skiriant jam lėšų (nuoroda) Bičiulius nuolatos informuosime apie tai, kas vyksta Burėse ir projektuose,  kviesime į projektų pristatymus ir renginius. Jei norite skolinti Burėms didesnę sumą ir gauti nedidelę finansinę grąžą, susisiekime.

 

Talkinti Burėms ir projektams

Jei turite pasiūlymų kaip tobulinti/plėtoti Burių veiklą ir galite talkinti Burėms ar Burių projektams, susisiekime.

 

TAPK BURIŲ BIČIULIU – padėk surinkti lėšų projektams finansuoti

Burių bičiulių fondas naudojamas teikiant mikrokreditus pilietinės visuomenės organizacijoms ir socialiniams verslams, kuriems reikia trumpalaikės finansinės pagalbos. Fondui skirtos lėšos dirbs nuolatos – įgyvendinus projektą jos grįš Burėms ir bus vėl naudojamos kitiems projektams vystyti. Kviečiame prisidėti prie Burių bičiulių fondo negrąžintinai skiriant jam lėšų. Bičiulius nuolatos informuosime apie tai, kas vyksta Burėse ir projektuose, kviesime į projektų pristatymus ir renginius.

  • 5EUR
  • 20EUR
  • 35EUR
  • 50EUR
  • 65EUR
  • 80EUR
  • 95EUR
  • 105EUR

Iniciatyvos vėjai