Naujienos

„Mamų unija": labdarai taip pat reikia inovacijų

„Bendruomeninis finansavimas - tai puikus būdas įsukti gerų darbų malūno sparną. Organizacija stiprinama iš vidaus ir ilgainiui tampa pajėgi šį sparną nenutrūkstamai sukti pati", - sako bendruomeninio finansavimo (ang.- crowd-funding) galimybes Lietuvoje pirmą kartą išbandžiusio paramos ir labdaros fondo „Mamų unija" vadovė Eglė Mėlinauskienė.

Daugiau

Sėkmės istorija – pirmasis projektas jau finansuotas

Pirmasis atsinaujinusios platformos Kelkbures.lt projektas „Arklys Gelgaudiškio bendruomenės bričkai“ sėkmingai užbaigtas. Gelgaudiškio bendruomenė jau ne pirmus metus skatina gyventojų verslumą. Atgaivinant miestelyje esančio dvaro kultūrą, čia jau šį pavasarį lankytojams bus pasiūlyta įvairių pramogų – nuo istorinio kostiumo siuvyklos, dailiųjų amatų mokymo iki teatralizuotų ekskursijų bei turistų pavėžinimo brička.

Daugiau

Ieškote lėšų savo verslo idėjai? Ateikite į Burių konsultaciją

Ieškote lėšų savo socialinio verslo idėjai, bet nežinote, kaip žengti pirmuosius žingsnius? O gal jau norite plėsti savo paslaugas? Burės nori jums padėti. Kas antrą ketvirtadienį 17 val. pradedant vasario 20 d. mūsų ekspertės kviečia į nemokamą konsultaciją Vilniuje, NVO Avilyje, Gedimino pr. 21-2. Ten pristatysime jums...

Daugiau

Įkvepianti filmo „Kam rūpi“ peržiūra

Prieššventinį antradienio vakarą Skalvijos kino teatre vyko filmo „Kam rūpi“ peržiūra. Džiugu, jog atsirado tiek daug žmonių, kuriems iš tiesų rūpi, tų kurie nepatingėjo po darbų ir mokslų ateiti, pabūti kartu, susipažinti bei artėjant šventėms apmąstyti, kuo jie gali prisidėti prie to, kad pasaulis taptų geresnis.
 

Daugiau

Sėkmės istorija: muzika visiems

Švietimas – „Burėms“ itin svarbi finansavimo kryptis. Kartu su įvairiomis švietimo įstaigomis ieškome sprendimų, kaip kuo daugiau vaikų ir tėvų supažindinti su alternatyviomis ugdymo programomis.
2012–aisiais startavusi „Burių” socialinio verslo platforma visuomenės finansavimą pritraukti padėjo ir Vilniaus Suzuki mokyklai.

Daugiau

Pirmoji lietuviško socialinio verslo finansavimo platforma

Pirmąją platformą Lietuvoje veikiančiam socialiniam verslui paleidome dar 2011 metų pabaigoje. Tuomet norėjome sužinoti, kaip lietuviai reaguos į visame pasaulyje greitai populiarėjantį lėšų telkimo būdą. Nors projekto apimtys tuomet buvo nedidelės, sus

Daugiau

TAPK BURIŲ BIČIULIU – padėk surinkti lėšų projektams finansuoti

Burių bičiulių fondas naudojamas teikiant mikrokreditus pilietinės visuomenės organizacijoms ir socialiniams verslams, kuriems reikia trumpalaikės finansinės pagalbos. Fondui skirtos lėšos dirbs nuolatos – įgyvendinus projektą jos grįš Burėms ir bus vėl naudojamos kitiems projektams vystyti. Kviečiame prisidėti prie Burių bičiulių fondo negrąžintinai skiriant jam lėšų. Bičiulius nuolatos informuosime apie tai, kas vyksta Burėse ir projektuose, kviesime į projektų pristatymus ir renginius.

 • 5EUR
 • 20EUR
 • 35EUR
 • 50EUR
 • 65EUR
 • 80EUR
 • 95EUR
 • 105EUR

Apie mus rašo

 • Naujienos
 • Naujienos
 • Naujienos