Archyvas

Spausdintuvas „Mamų unijos“ atvirukams

Paramos fondas „Mamų unija“ jau penkerius metus globoja ir visokeriopai padeda vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams. Fondas turi vieną gražiausių tradicijų – rūpinasi, kad vėžiu sergančių vaikų piešiniai taptų atvirukais.

Daugiau

Arklys Gelgaudiškio bendruomenės bričkai

Vietovė, esanti nacionaliniame ir Suvalkijos turizmo maršrute, gausiai lankoma turistų. Gelgaudiškio bendruomenės (2010 ir 2011 metų Nacionalinio konkurso „Tikime laisve“ finalininkės) ir valdžios pastangomis baigiamas pirmasis ir padėtas antrasis dvaro rūmų restauravimo etapas.

Daugiau

Skėmių kaimo bendruomenės traktieriaus įrengimas

Radviliškio rajone esanti Skėmių kaimo bendruomenė — viena seniausių rajone, išaugusi iš dvejus metus iki tol veikusio Lietuvos ūkininkių draugijos skyriaus. 

Daugiau

Teminis kaimas ir programa „Išlikimas gamtoje“

Aukštelkų kaimo Radviliškio rajone bendruomenė „Aukštoji alka“ kuria teminį kaimą. Bendruomenės nariai mokosi verslumo ir edukacinių programų kūrimo. Jau įsigyta pirtis, kubilas, šiaurietiško ėjimo lazdos, 6 robotukų komplektai.

Daugiau

Beglobių gyvūnų sterilizacijos centro plėtra

Pernai įsteigta ne pelno siekianti organizacija OPAN („Opus pro Animalibus et Natura”) – tai būtinybės sutelkti žmones ir organizacijas visame pasaulyje siekiant plėtoti ir užtikrinti gyvūnų gerovę centralizuotai bei efektyviai rezultatas.

Daugiau

Nauja „Lamų slėnio” žurnalo versija

Žurnalą „Lamų slėnis” prieš pustrečių metų sukūrėme degdami noru suteikti Lietuvos žmonėms galimybę nemokamai skaityti aukštos kokybės leidinį internete. Į žurnalo puslapius sugula istorijos interjero dizainą, meną, madą, maistą. Pirmiausia tai – kūrybingų žmonių istorijos. Kas mėnesį savo skaitytojams siunčiame tiek įkvėpimo ir teigiamų emocijų, kiek sugebame atrasti patys.

Daugiau

Socialiai remtinų vaikų ugdymas su žirgais

Viešoji įstaiga „Elite Mind“ didžiuojasi savo puikiu „kolektyvu“ - šešiais sportiniais žirgais ir aktyviai vykdo sporto plėtojimo, švietimo ir sveikatos priežiūros veiklą. Policijos įskaitoje esantiems vaikams, socialiai remtinoms šeimoms bendravimas su žirgais bent kartą per savaitę padeda išbristi iš sunkumų liūno. 

Daugiau

Žaidimas, padedantis išmokti skaityti

Beižionių vaikų globos namų direktorius, ilgametę pedagogo patirtį turintis Vilmandas Plačiauskas jau seniai pastebėjo, kad išmokti skaityti vaikams padeda tyrinėjimas ir bandymas. Jis savo auklėtiniams pagamino žaislą - specialias kaladėles su raidėmis. 

Daugiau

Privataus vaikų darželio plėtra

Prieš kelerius metus dvi šeimos nusprendė Vilniaus centre įkurti vaikų darželį „Mėnulio vaikai“. Šiandien geriausias ženklas apie jų sėkmingą  darbą - vakare darželio nenorintys palikti vaikai.

Daugiau

Pianinas „Suzuki“ muzikos mokyklai

Švietimas – „Burėms“ itin svarbi finansavimo kryptis. Kartu su įvairiomis švietimo įstaigomis ieškome sprendimų, kaip kuo daugiau vaikų ir tėvų supažindinti su alternatyviomis ugdymo programomis. 2012–aisiais startavusi „Burių” socialinio verslo platforma visuomenės finansavimą pritraukti padėjo ir Vilniaus Suzuki mokyklai.

Daugiau

Sūrinė skaniems Audriaus sūriams

Vienas sėkmingiausių „Burių” finansuotų projektų – ūkininko Audriaus Jokubausko sūrinė Varėnos rajone. Kai kreipėsi į „Bures“, Audrius turėjo 18 avių ūkį, iš kurių pieno gamino ypatingo skonio sūrį. Jis tikėjosi surinkti lėšų investicijoms, kad galėtų įsikurti tikrą sūrinę.

Daugiau

TAPK BURIŲ BIČIULIU – padėk surinkti lėšų projektams finansuoti

Burių bičiulių fondas naudojamas teikiant mikrokreditus pilietinės visuomenės organizacijoms ir socialiniams verslams, kuriems reikia trumpalaikės finansinės pagalbos. Fondui skirtos lėšos dirbs nuolatos – įgyvendinus projektą jos grįš Burėms ir bus vėl naudojamos kitiems projektams vystyti. Kviečiame prisidėti prie Burių bičiulių fondo negrąžintinai skiriant jam lėšų. Bičiulius nuolatos informuosime apie tai, kas vyksta Burėse ir projektuose, kviesime į projektų pristatymus ir renginius.

 • 5EUR
 • 20EUR
 • 35EUR
 • 50EUR
 • 65EUR
 • 80EUR
 • 95EUR
 • 105EUR

Iniciatyvos vėjai

 • Archyvas
 • Archyvas
 • Archyvas
 • Archyvas