Kaip tai veikia

Naujo verslo kūrimas yra nuostabus procesas. Bet kad jis taptų realybe, neužtenka vien geros idėjos ir ryžto – dažnai prireikia finansinės pagalbos ir moralinio palaikymo.

Bendruomeninis finansavimas – tai būdas padėti pradedantiems verslams pristatyti savo idėją, patikrinti, ar ją palaiko bendruomenė, rasti pagalbininkų ir surinkti reikiamas lėšas startui. Tai taip pat puiki galimybė mums visiems parodyti, kuo tikime ir kokių pokyčių norime. Nedidelis būrio bendraminčių indėlis padės įgyvendinti fantastiškus dalykus.

Dalyvauti Kelkbures.lt – paprasta ir naudinga visiems! Štai kaip tai veikia: platformoje rasite Burių kruopščiai atrinktus projektus. Kiekvienas jų trumpai jums prisistato, paaiškina kokiam konkrečiam tikslui siekia surinkti lėšų bei pasiūlo atlygį už jūsų investiciją – naują produktą ar paslaugą. 

Pasibaigus projekto lėšų telkimo laikui, jei surenkama reikiama suma, projektas atsiskaito su dalyviais jų pasirinktu atlygiu. Jeigu reikiamų lėšų surinkti nepavyksta, Jums sugrąžinama investuota suma. 

Jei tarp siūlomų projektų neradote jums artimos idėjos, kviečiame prisidėti prie Burių paskolų fondo, skirto socialinio verslo idėjoms, kurios sunkiau surinktų lėšas iš visuomenės, finansavimui. Jūsų lėšos nebus leidžiamos kaip įprastinė parama, nes sėkmingai panaudotos paskoloms jos grįš Burėms ir bus naudojamos kitoms visuomenei vertingoms iniciatyvoms finansuoti.

Nedelskime – geros idėjos laukia jūsų pagalbos! Kelkime Bures drauge!

 

TAPK BURIŲ BIČIULIU – padėk surinkti lėšų projektams finansuoti

Burių bičiulių fondas naudojamas teikiant mikrokreditus pilietinės visuomenės organizacijoms ir socialiniams verslams, kuriems reikia trumpalaikės finansinės pagalbos. Fondui skirtos lėšos dirbs nuolatos – įgyvendinus projektą jos grįš Burėms ir bus vėl naudojamos kitiems projektams vystyti. Kviečiame prisidėti prie Burių bičiulių fondo negrąžintinai skiriant jam lėšų. Bičiulius nuolatos informuosime apie tai, kas vyksta Burėse ir projektuose, kviesime į projektų pristatymus ir renginius.

  • 5EUR
  • 20EUR
  • 35EUR
  • 50EUR
  • 65EUR
  • 80EUR
  • 95EUR
  • 105EUR

Iniciatyvos vėjai