Ieškote lėšų?

Jei esate verslus žmogus, organizacija ar bendruomenė, o jūsų projektas jungia socialinę naudą ir finansinį tvarumą, Burės siūlo:

Galimybę rinkti lėšas projektams visuomenės finansavimo platformoje

Visuomenės finansavimas - tai projektų ir iniciatyvų finansavimas sutelkiant lėšas iš visuomenės atstovų, kuriems artimos pristatomos idėjos. Šį lėšų telkimo būdą Burės naudoja finansuoti toms iniciatyvoms, kurių veikla yra naudinga vietos bendruomenėms bei visai visuomenei ir toms veikloms, kurios turi potencialo sulaukti finansavimo iš bendraminčių. Svarbi visuomenės finansavimo dalis – grąža finansuotojui. Kiekvienas projektas, renkatis lėšas Burių platformoje atsilygina investavusiesiems savo kuriamais produktais arba paslaugomis.

Socialinius kreditus 

Projektams, kuriais siekiama socialinės ir ekonominės naudos vietos bendruomenei ir įvairioms socialinėms grupėms teikiame 1000 – 15000 Lt dydžio paskolas, 1-3 metų laikotarpiui. Šiuo finansiniu mechanizmu taip pat gali naudotis pilietinės visuomenės organizacijos savo instituciniam stabilumui arba veiklų tęstinumui užtikrinti. Finansavimo sąlygas su kiekvienu projektu aptariame individualiai, konsultacijos metu.

Konsultavimą bei finansinį tarpininkavimą

Jei jūsų projektas atitinka Burių kriterijus, bet paskola arba visuomenės finansavimas nėra tinkami sprendimai, Burės padės sudaryti mišrius finansavimo paketus – stambesnius projektus, kurie ieško finansavimo, konsultuosime ruošiant verslo planą, veiklos koncepciją bei padėsime tarpininkaudami su finansų institucijomis, investiciniais fondais ir pan.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai – parinksime jums geriausią projekto finansavimo variantą.

TAPK BURIŲ BIČIULIU – padėk surinkti lėšų projektams finansuoti

Burių bičiulių fondas naudojamas teikiant mikrokreditus pilietinės visuomenės organizacijoms ir socialiniams verslams, kuriems reikia trumpalaikės finansinės pagalbos. Fondui skirtos lėšos dirbs nuolatos – įgyvendinus projektą jos grįš Burėms ir bus vėl naudojamos kitiems projektams vystyti. Kviečiame prisidėti prie Burių bičiulių fondo negrąžintinai skiriant jam lėšų. Bičiulius nuolatos informuosime apie tai, kas vyksta Burėse ir projektuose, kviesime į projektų pristatymus ir renginius.

  • 5EUR
  • 20EUR
  • 35EUR
  • 50EUR
  • 65EUR
  • 80EUR
  • 95EUR
  • 105EUR

Iniciatyvos vėjai